O nas

Zaufany partner w obszarze
usług IT dla biznesu

Nasza firma to zespół fachowców z wieloletnim doświadczeniem. Każdy z nich to specjalista od wielu lat ceniony w branży. Jako marka ITMATRIX jesteśmy znani od roku 2015. Z każdym kolejnym rokiem zyskujemy zaufanie nowych Klientów, którzy doceniają nasz profesjonalizm, zaangażowanie i elastyczność. Chętnie współpracują z nami zarówno niewielkie podmioty gospodarcze, jak i ogromne przedsiębiorstwa. Możemy się pochwalić udokumentowanym uznaniem z ich strony w postaci pozytywnych referencji.

Jako lokalizację naszej siedziby głównej wybraliśmy Kraków. Stąd też to tutaj najczęściej świadczymy usługi z zakresu outsourcingu IT czy integracji systemów. Niemniej jednak nie ograniczamy się jedynie do Krakowa czy Małopolski. Regularnie współpracujemy z Klientami z Warszawy, Łodzi, Kielc czy innych miast zlokalizowanych w takich województwach, jak: mazowieckie, łódzkie, świętokrzyskie, śląskie podkarpackie czy dolnośląskie.

Nasze usługi informatyczne,
czyli czym się zajmujemy?

Naszym celem jest zapewnienie każdej firmie pełnej obsługi informatycznej, dostosowanej do potrzeb. Co to oznacza? Kompleksowo wspieramy przedsiębiorstwa, oferując outsourcing usług IT. Jednak istnieje także możliwość korzystania z naszej pomocy sporadycznie. W ramach wsparcia oferowanego Klientom skorzystać można m.in. z porady informatyka, ale też z pogotowia komputerowego w Krakowie, Warszawie, Kielcach i wielu innych miastach. Co ważne, naszą ofertę zawsze modyfikujemy tak, aby idealnie odpowiadała temu, co potrzebuje dana firma.

Zadania, które realizujemy, to m.in.:

  • outsourcing usług IT;
  • pogotowie komputerowe i pogotowie informatyczne w Krakowie i innych miastach;
  • zabezpieczenie IT w firmie;
  • szkolenia informatyczne.

Dlaczego my?

Zakres naszych usług jest niezwykle szeroki, a dodatkowo modyfikowany pod kątem indywidualnych potrzeb klienta.
Dlatego też cechami, które dobrze nas opisują, są:

Elastyczność

Uciekamy od schematów, dostosowując działania do potrzeb każdego Klienta. Na bieżąco modyfikujemy nasze działania, jeśli tylko zachodzi taka potrzeba. Zawsze znajdujemy rozwiązania dopasowane do potrzeb Klienta.

Profesjonalizm

Naszą firmę tworzą sami wykwalifikowani specjaliści. Posiadają oni wiedzę akademicką, jak i umiejętności nabyte podczas licznych szkoleń informatycznych, w których brali udział. W naszej firmie stawiamy na ciągły rozwój i poszerzanie wiedzy oraz umiejętności.

Wszechstronność

Chcą Państwo, abyśmy zainstalowali sprzęt IT w Państwa firmie? A może nastąpiła konieczność konfiguracji Wifi? Mamy przeprowadzić szkolenie informatyczne? Niezależnie od Państwa potrzeb, z pewnością je zaspokoimy, dzięki wszechstronnej ofercie usług informatycznych.

Offline i online

Świadczymy pomoc na miejscu w Państwa firmie, jak i online. Służymy poradą informatyka drogą elektroniczną lub telefoniczną. Nasze pogotowie informatyczne również działa online, jednak w razie potrzeby oczywiście odwiedzamy siedzibę naszego Klienta.