Szkolenia

ITMATRIX to firma działająca na rynku od 2015 roku, została założona przez zespół specjalistów, którzy swoje doświadczenie zbierali przez wiele lat. Dzięki temu możemy oferować Państwu najwyższej jakości usługi w zakresie szkoleń IT, co przekłada się na coraz większe zainteresowanie oraz zaufanie, jakim darzą nas klienci.

Nasza siedziba mieści się w Krakowie, ale działamy na obszarze wszystkich województw. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, przygotowując szkolenia adekwatnie do stopnia zaawansowania pracowników przedsiębiorstwa, które powierzyło nam zadanie ich wyszkolenia.

Szkolenia specjalistyczne

Nasz zespół specjalistów organizuje liczne szkolenia, które pozwalają rozwinąć umiejętności pracowników między innymi w zakresie zaawansowanej obsługi pakietu MS Office. Dzięki nim będą oni bez problemu poruszać się w programach Excel, Word, PowerPoint, czy też Outlook.

Uczestnicy szkolenia opanują stosowanie skomplikowanych funkcji oraz korzystanie ze skrótów klawiszowych, które pozwolą na szybszą i efektywniejszą pracę. Specjaliści z ITMATRIX pokażą również jak tworzyć wysokiej jakości prezentacje, które z pewnością się przydadzą podczas spotkań biznesowych.

Szkolenia z obsługi systemu Windows

Nasza firma oferuje także szkolenia z zakresu obsługi Windows 10. Jest to najnowsza edycja tego systemu, a dzięki zaznajomieniu się z jego budową i funkcjami pracownicy będą mogli sprawniej i szybciej się w nim poruszać. Ponadto szkolimy kadrę pracowniczą firm z obsługi Windows Server zarówno w wersjach podstawowych, jak i specjalistycznych.

Nasi specjaliści pomogą także nauczyć się podstawowej obsługi komputera osobom, które wcześniej nie miały z nim do czynienia lub nie korzystały z niego w większym wymiarze czasowym. Jest to szczególnie przydatna usługa dla pracowników w starszym wieku, którym niezbędny do pracy jest komputer stacjonarny, czy też laptop.

 Szkolenia z konfiguracji maszyn

W większości firm i fabryk, gdzie następuje rozwój technologii oraz wymiana maszyn niezbędne jest ich skonfigurowanie. Można to zrobić przy pomocy firmy, która się w tym specjalizuje. Koszty takiego rozwiązania niekiedy są bardzo wysokie, a wraz z dalszym ulepszaniem parku maszynowego będą one z pewnością rosnąć. W takim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest wyszkolenie pracownika z ich konfiguracji.

ITMATRIX posiada w swojej ofercie również takie szkolenia. Dzięki nim skutecznie obniżą Państwo koszty obsługi urządzenia przez specjalistyczne firmy oraz pozwolą na zdobycie nowych umiejętności swojemu pracownikowi.

Oferta dla klientów indywidualnych i firm 

Swoją ofertę kierujemy nie tylko do dużych przedsiębiorstw, ale także dla firm jednoosobowych. Naszą zaletą jest indywidualne podejście do każdego klienta oraz dostosowanie szkoleń do jego umiejętności. Świadczymy rzetelne i fachowe usługi bez względu na wielkość przedsiębiorstwa dbając o zachowanie ich wysokiej jakości oraz zadowolenie osób szkolonych.

Mobilne szkolenia w zintegrowanych grupach

Nasze usługi świadczymy na terenie całej Polski. Jesteśmy mobilnym zespołem specjalistów, którzy działają z pasji i chęci dzielenia się swoją wiedzą. Spotkania organizujemy zarówno w siedzibach klientów, jak i w każdej innej lokalizacji przez nich wybranej.

Zajęcia odbywają się w małych zintegrowanych grupach, co pozwala na jeszcze efektywniejszą naukę i szybsze przyswojenie nowych zagadnień. Dzięki temu możemy także poświęcić więcej czasu i uwagi kursantom omawiając dokładnie każdy szczegół szkolenia.

Najlepsi specjaliści w branży

ITMATRIX to przede wszystkim grono specjalistów, którzy tworzą jeden kolektyw. Swoje, zbierane przez długie lata, doświadczenie przekładają na wysoką jakość i efektywność prowadzonych szkoleń. W trakcie kursów służą pomocą, tłumaczą dokładnie wszystkie zagadnienia oraz odpowiadają na nurtujące klientów pytania bazując na prostych przykładach.